HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI
Muay Thai?nın dünya yıldızı köylü sporcularla idman yaptı

Dünya çapında bir çok kemere sahip olan Yetkin Özkul, Güven Gücü Spor Kulübü sporcularıyla bir araya gelerek hem deneyimlerin paylaştı, hem de gençlerle idman yaptı. Şu zamana kadar Tayland dışında hiç bir sporcunun kazanamadığı chanel 7 kemerine de sahip olan Yetkin Özkul, bu kemeri dünyada Tayland dışına çıkaran tek sporcu ünvanına sahip. İdman öncesi gençlerle bir araya gelen Özkul gençlerle sohbet ederek gençlerin hayallerini yüksek tutması konusunda tavsiyelerde bulundu.

 Sporcularla tek tek ilgilenerek taktik ve teknik eğitimi veren Özkul ve Antrenörü Murat Gürbüz İdman sonrası yaptıkları açıklamada ?Buraya köy yollarından, tarlalar arasından geçerek geldik. Açıkcası nereye gittiğimiz konusunda merak içerisindeydik. Ama bu salona girdiğimizde, gönüllü birkaç insanın neler başardıklarını gördük ve çok etkilendik. Emeği geçen herkese minnettar olmak gerekir? dediler.

 Güven Gücü Spor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Güven ise yaptığı açıklamada Yetkin Özkul?a teşekkür ederek ?Böylesine büyük bir sporcuyu ağırladığımız için çok mutlu olduk? dedi. Kulüp Başkanı Dr. Yusuf Çapar ise yeni bir kulüp olduklarını ama kısa sürede çok işler başardıklarına ifade ederek ?Tüm bunları yapmamızda bize destek ve önder olan Mehmet Güven?e teşekkür ederiz? dedi.